Pass

Zonguldakspor’a ekonomik destek amacıyla Valilik binasında yapılan toplantıda Vali Ali Kaban’ın girişimleriyle Kapuz plajı ile ilgili yapılan mutabakattan sonra CHP’li Belediye Meclis üyelerinin karşı çıkmasıyla Zonguldakspor’un gelirlerine bir şekilde engel olunması tam bir ihanet olarak yorumlanmaktadır.

Zonguldakspor Kulübü Başkanı Süleyman Caner’in bugün de konu hakkında Valilikte Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’le yaptığı son görüşmede adeta çılgına dönmesi ve “Sizden hiçbir şey istemiyorum. Ben sokakta simit satarım, su satarım bu takımı yine istediğim yere getiririm” sözleri üzerine Başkan Muharrem Akdemir dondu kaldı ve sadece gülmekle yetindi.

Zonguldak’ın tek gururu olan ve binlerce taraftara sahip olan Zonguldakspor’a ekonomik olarak sağlayacağı bu katkıya CHP’li meclis üyelerinin engel olması ve yetmiyormuş gibi Vali Ali Kaban’ın verdiği bu güzel desteğe engel olması ne  kadar etik bir davranıştır. Zonguldakspor’un bir yerlere gelmesi ve başarılı olmasını istememek anlamına gelen bu davranışlar binlerce sporseverlerce nasıl karşılanacak çok merak ediliyor. Yapılan bu yanlıştan bir an önce dönülmesi en doğru karar olacaktır diye de düşünüyoruz.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 2977
01.06.2017Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın