Pass

Çaycuma İlçesi Karapınar Belde Belediye Başkanı Ahmet Aydın Ramazan ayında da yol çalışmalarının aralıksız devam ettiğini söyledi.

Hasanbeyoglu ve Elmacıoğlu Mahalleri’nde parke çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Aydın, parke taşı döşemelerini belde halkının imece usulü yaptığını ifade etti. Aynı zamanda Elmacıoğlu Mahallesi yol aydınlatma çalışmasının Enerjisa tarafından devam ettiğini belirten Aydın, beldeye yapılan düğün salonunun dış cephesinin boyandığını söyledi. Çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür eden Başkan Aydın Bartın’a bağlanma konusunda ısrarların devam ettiğini önümüzdeki günlere bu konu için Ankara’da tekrar görüşmelerde bulunacağını söyleyerek; “Beldemiz yatırım alamıyor. Bartın’a bağlanma konusunda Zonguldak ve Bartın ortada görüş beyan ediyor. Bürokratik engelleri aşmak için sonuna kadar uğraşacağım” diye konuştu.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 2096
30.05.2017Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın