Pass

Zonguldak 2’nci Amatör Küme Çaycuma Grubu’nda karşılaştığı Karapınarspor’u 7-1 gibi farklı bir skorla yenen Nebioğlu Gençlikspor Kulübü futbolcularına, İşadamı Yıldırım Civan tarafından mangal ziyafeti verildi.

Nebioğlu Gençlikspor farklı galibiyetlerle yoluna devam ederken, bir yandan da Nebioğlu’na yapılacak spor tesisi ile ilgili çalışmalarına devam ettiğini söyleyen Kulüp Başkanı Mustafa Kemal Ertuğrul, "Hedefimiz şampiyon olup 1’inci Amatör Küme'de kendi sahamızda mücadele etmektir. Karapınarspor mücadelesini de 7-1 gibi farklı bir skorla kazanan takımımıza, Çaycumalı İşadamı Yıldırım Civan mangal ziyafet vererek, başarılarının devamını diledi" diye konuştu.

Mangala katılan Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan ise, oyuncuları tebrik ederek, İşadamı Civan'a nazik davranışından ötürü teşekkür etti.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 4403
02.04.2017Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın