Pass

Perşembe Filiz-Rifat Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerinin şehitleri anma günü kapsamında Perşembe Merkez Camii Konferans Salonu’nda gerçekleştirdiği program büyük beğeni topladı.

Perşembe Merkez Camii Konferans Salonu’nda Perşembe Belediye Başkanı İsmail İnam, İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Şendoğan Kaya, kurum müdürleri ve çalışanları, Perşembe halkı, okulun öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilen program saygı duruşu yapılması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından Okul Müdürü Muhammet Ardıç, günün anlam ve önemiyle ilgili bir konuşma yaptı. Öğrencilerin sahnelediği Çanakkale konulu tiyatro izleyicilerden büyük beğeni kazandı. Programın devamında coğrafya öğretmeni Hüseyin Dilek, Çanakkale şehitlerine adlı şiiri seslendirdi. Anaokulu öğrencisi Berfin Akyol’un okuduğu İstiklal Marşı ise dinleyicilerden büyük alkış aldı. Okul Müdürü Muhammet Ardıç’ın seslendirdiği Yemen türküsü, öğretmenlerden Şule Menteşe ve İmren Kurt ‘un seslendirdiği Eledim türküsü salonda duyguları anların yaşanmasını sağladı. Programın sonunda ise programda emeği geçen Çocuk Gelişimi Öğretmeni Emine Arcaklıoğlu’na, İmam-Hatip Hüseyin Altuncu’ya ve İbrahim Hakkı Alkan’a çiçek verildi. Şehit Astsubay Salim Uçar’ın annesine de Türk Bayrağı sunuldu.

Haber: EKSPRES

 

 


Haber Okunma Sayısı : 3753
30.03.2017Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın