Pass

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından organize edilen Çaycuma Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin ev sahipliği yaptığı Türkiye geneli ‘Genç Hatipler Minberde’ hutbe okuma yarışmasının Zonguldak il birinciliği yarışması Çaycuma Merkez Yeni Cami’de yapıldı.

Jüri başkanlığını Çaycuma İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu’nun yaptığı yarışmaya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ercan Kâhya, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, Mehmet Memur Sen ve Diyanet Sen İlçe Temsilcisi Kenan Tunç, Diva-Sen İlçe Temsilcisi Yusuf Bayhan, TDV Çaycuma Temsilcisi Nihat Bozacı, Emlakçılar Derneği Başkanı Erol Ünlü ve din görevlileri katıldı. Alaplı Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Ahmet İslam Bilgiç, Çaycuma Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Fatih Destireci, Devrek Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Onur Demirci, Ereğli Anadolu İmam hatip Lisesi’nden Taylan Yılmaz, Şehit Yusuf Yelkenci Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Alperen Ayaz ve Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Emirkan Günel’in yarıştığı müsabakada jüri üyeleri, hutbe dualarını doğru okuma, Türkçeyi doğru, güzel ve etkili kullanabilme, minberdeki hâkimiyet ve özgüveni, beden dilini etkili kullanma, zamanı etkili kullanma ve dış görümü üzerinden puan verdiler.

Yarışa sonunda Alaplı Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Ahmet İslam Bilgiç Birinci, Çaycuma Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Fatih Destireci ikinci, Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Emirkan Günel üçüncü oldu. Dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2621
24.03.2017Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın