Pass

17-18 Mart 2017 tarihlerinde Erzincan'da düzenlenen Voleybol Anadolu Yıldızlar Ligi Yarı Final müsabakalarında Zonguldak İl Karması tüm rakiplerini yenerek şampiyon olarak Adana’da yapılacak finallere katılmaya hak kazanmıştı.

Takında yer alan Çaycuma Barbaros Kutlutaş Ortaokulu öğrencileri, Beyza Güner, Duru Denker, Şevval Su Akyol ve Serpil Çolakoğlu, çok çalışıp emek vererek finali gördüklerini ve hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söylediler.

Öğrencilerini tebrik eden Barbaros Kutlutaş Ortaokulu Müdürü Harun Toksoy; “Kızlarımıza Zonguldak’ın adını duyurma gibi bir görev verildi. Bu görevi Erzincan’da başarı ile yaptılar. Okulumuz ve Çaycuma’mız adına kendilerine ve diğer takım arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Çünkü bu bir ekip işidir. Adana’da ilimizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum” diye konuştu.

Takım kaptanı Duru Denker çok çalışarak başarıyı yakaladıklarını söyleyerek, takıma büyük emek veren antrenörler Cahit Özçelik, Engin Kabak ve Mustafa Akkaya’ya teşekkür etti. Takım antrenörlerinden Mustafa Akkaya ise ilerleyen yıllarda voleybolda Çaycuma’yı temsil edecek çocukları seçebilmek amacı ile Voleybol Şenliği düzenleyeceklerini ifade etti. Şenliğe 1’nci sınıftan 8’nci sınıfa kadar 100’ün üzerinde sporcu katılması bekleniyor.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2659
23.03.2017Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın