Pass

Çaycuma Kaymakamlığı ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen Çaycuma Kaymakamlık Kupası Voleybol Turnuvası devam ediyor.

10 takımın katıldığı turnuvada Barbaros Kutlutaş Orta Okulu takımında oynayan Kaymakam Keçeli, performansı ile beğeni topluyor. Tadilatı yapılarak yenilenen Çaycuma Kapalı Spor Salonu’nun hem sıcak hem rahat olması nedeniyle sporseverler maçlara büyük ilgi göstererek tribünleri dolduruyor.

15 Şubat’da başlayan ve 01 Şubat 1 Mart’da sona erecek turnuvaya, Gençlik Spor, Mimar Sinan Orta Okulu, Çaycuma Belediyesi, Barbaros Kutlutaş Orta Okulu, Teknik ve Endüstri MeslekLisesi, Şen Oto, Karapınar, Şehit Astsubay Salim Uçar Ortaokulu, Nihat Kantarcı Anadolu Lisesi ve Saltukova Gazi Orta Okulu takımları katılıyor.

Şampiyon alacak takımı şimdiden tebrik eden Barbaros Kutlutaş Ortaokulu oyuncularından Kaymakam Serkan Keçeli; “Amacımıza uygun olarak okullarımız ve kurumlarımız bu turnuvalara katıldılar. Turnuva güzel maçlara sahne oluyor. Bizler de hem takip edip hem oynamaya çalışıyoruz. İlçemiz için önemli bir etkinlik olduğunu düşünüyorum. Bu tür turnuvaları devam ettireceğiz. Turnuvanın centilmence geçmesini dostluk ve kaynaşmaya vesile olmasını diliyor, tüm takımlara başarılar diliyorum" diye konuştu.

Her sene turnuvaya ilginin daha da arttığını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili Erkan Arslan; “Spor salonumuzun tadilatında emeği geçen başta Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Ahmet Karayılmaz ile emeği geçen herkese ayrıca spora vermiş olduğu katkılardan dolayı Kaymakamımız Serkan Keçeli’ye teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 2902
25.02.2017Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın