Pass

Zonguldak’ta yapılan Liseler arası Tekvando ile seçmelerinde bayanlarda 52 kilogramda Çaycuma Anadolu İmam hatip Lisesi öğrencisi Semanur Çıvak birinci, 63 kilogramda Çaycuma Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Sedanur Çıvak birinci, 65 kilogramda Çaycuma Ticaret ve sanayi Odası Fen Lisesi öğrencisi Emircan Çengel üçüncü, 68. kiloda Zonguldak Fen Lisesi öğrencisi Bekir Kınacı birinci oldu.

Yine Ümitler Tekvando il seçmelerinde 52 kilogramda Semanur Çıvak ikinci, 63 kilogramda Sedanur Çıvak birinci 63 kilogramda Hakan Kazan birinci, 68 kilogramda Bekir Kınacı birinciliği elde etti. Ümitler seçmelerinde dereceye giren sporcular 1-5 Mart 2017 tarihinde Alanya’da yapılacak olan Ümitler Türkiye Tekvando Şampiyonasında mücadele edecekler. Dereceye giren öğrencilerin antrenörü Kadir Bülükçü, hepsi tebrike ederek başarılar diledi. Ordu ilinde yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Yarı final müsabakalarında Çaycumalı Livanur Tiryakioğlu üçüncülüğü elde etti.

Haber: EKSPRES

 

 

 


Haber Okunma Sayısı : 2989
23.02.2017Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın