ÇAYCUMA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE FAALİYET GÖSTEREN FABRİKALARIN MUTFAKLARI DENETLENDİ

10 Temmuz 2013 Çarşamba
431

        Çaycuma ilçesi Organize Sanayi bölgesinde faaliyet gösteren fabrikaların yemekhaneleri denetlendi. yemekhanelerin taşıması gereken asgari teknik ve hijyenik şartlara uygun olup olmadığı, alınan ürünlerin uygun şartlarda muhafaza edilip edilmediği, personel hijyeninin yeterli olup olmadığı, yemekhanede yapılan yemeklerin gıda güvenilirliğini sağlayıp sağlamadığı kontrol edildi. Ayrıca personelinin yemek ihtiyacını dışarıdan satın alma yoluyla sağlayan fabrikaların yemeklerini, kanun gereği sorumlu yönetici gözetiminde yemek üretimi yapmaları gereken hazır yemek ve tabldot yemek üreten firmalardan sağlamaları gerektiği konusunda organize sanayide faaliyet gösteren fabrika yetkilileri bilgilendirildi.

Yorumlar
Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum bırakabilirler.
Yorum başlığı:
Yorum:  
Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın