MADEN İŞÇİSİ TOPRAĞA VERİLDİ

10 Temmuz 2013 Çarşamba
435

      Zonguldak’ta özel bir maden ocağında yaşanan iş kazası sonucu hayatını kaybeden maden işçisi Telat Öney, toprağa verildi. 

Merkeze bağlı Kilimli ilçesinde özel bir maden ocağında dün akşam saatlerinde meydana gelen iş kazasında 22 yaşındaki Telat Öney ağır yaralanmıştı. Kömür yüklü vagonun halatının vinçten boşalması üzerine yaşanan kazada başından yaralanan Öney, arkadaşları tarafından kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.
Yapılan otopsinin ardından Öney’in cenazesi köyüne getirildi. Öney’in Çaycuma ilçesine bağlı Yukarı Taşçılı köyündeki evinden feryatlar yükseldi. İşçinin 2 aylık hamile eşi Ezgi Öney ise sinir krizleri geçirdi. 

 

Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın