ÇAYCUMA’DA ATIK SU ARITMA TESİSİNİN TEMELİ ATILACAK

19 Temmuz 2013 Cuma
463

       Belediye Başkanı , Çaycuma’yı çevreye duyarlı, çağdaş ve modern bir şehircilik görüntüsüne kavuşturacaklarını söyledi. Başkan Gülşen, Belediye ve İller Bankası İşbirliği ile yaptırılan Atık su Arıtma Tesisi İnşaatının Temel atma törenini Pehlivanlar Mahallesi Kent Ormanı arkasındaki alanda gerçekleştireceklerini ifade etti. 16 Temmuz 2013 Salı günü saat 19.00 da yapılacak olan temel atma törenine Zonguldak Valisi Erol Ayyıldız, Zonguldak Milletvekilleri, İller Bankası Yetkilileri, Devlet erkanı ve vatandaşların katılacağını belirten Başkan Gülşen, Bir projeyi daha gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Başkan Gülşen,”16 Temmuz tarihinde hep birlikte temelini atacağımız bu önemli tesis, ilçemize ve halkımıza hayırlı olsun.”dedi.

Yorumlar
Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum bırakabilirler.
Yorum başlığı:
Yorum:  
Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın