Pass

Gazetemizin muhabiri ve İHA Çaycuma Temsilcisi Ercan Karakuş'un yengesi, Dağüstü Köyü eski muhtarlarından Kemal Karakuş'un eşi Yaşar Karakuş bir süredir tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi. 

Yaşar Karakuş'un cenazesi Dağüstü Köyü Hatipler Mahallesi'nde toprağa verildi. Öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazına İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, AK Parti Kilimli İl Genel Meclis üyesi Ramazan Taşdemir, Çaycuma Ak Parti Yönetim Kurulu Üyeleri, Öğretmen evi Müdürü Gürbüz Kurnaz, Kent Konseyi Emekli ve Yaşlılar Meclisi Başkanı Erol Ünlü, Memur Sen Çaycuma Temsilcisi Kenan Tunç, Çaycuma eski Belediye Başkanı Mithat Gülşen, daire ve okul müdürleri ile çok sayıda vatandaş katıldı. 

İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu'nun kıldırdığı cenaze namazının ardından Yaşar karakuş gözyaşları arasında toprağa verildi.

Çaycuma TV ve Çaycuma Ekspres Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, Karakuş ailesine başsağlığı dileriz.

Haber: EKSPRES

 

 

 


Haber Okunma Sayısı : 2754
15.03.2016Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın